Preloader Reequest.pl
Kontakt

Twoje zapytanie zostało wysłane

Nie jesteśmy korpo...

To sprawia, że nie jesteś numerem w tabeli tylko OSOBĄ, tworzącą niepowtarzalny zespół, który wspólnie może osiągnąć naprawdę wiele! Jeśli lubisz pracować - Zapraszamy !

"Jeśli chcesz dojść na szczyt, nie dziw się, że jest pod górę"

Graphic Designer

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Tworzenie identyfikacji wizualnych dla firm,
  • Przygotowywanie projektów zgodnie z briefem,
  • Aktywny udział w burzach kreatywnych,
  • Dbanie o terminową i jakościową realizację powierzonych projektów,
  • Udział w sesjach zdjęciowych/nagraniach etc.

Wymagania:

  • Doświadczenie w agencji reklamowej/kreatywnej poparte ciekawym portfolio
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów dedykowanych komunikacji digital/ATL
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Doskonała znajomość programów graficznych
  • Umiejętność twórczego i koncepcyjnego myślenia w ramach tradycyjnych i digitalowych kanałów
  • Bardzo dobra organizacja pracy – systematyczność i skrupulatność, dbanie o szczegóły i terminy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na zmiany
  • Znajomość tworzenia modeli 3D będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność odręcznego rysunku będzie również mile widziana :)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Udział w ciekawych projektach dla znanych marek
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do kursów eduweb.pl
  • Karta Multisport

Prosimy od zamieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prosimy wysyłać CV na mail office@reequest.pl

New Business Manager

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania? Masz ochotę podbijać z naszym zespołem świat ?

Jeżeli masz podstawową wiedzę z zakresu działania agencji marketingowych lub być może jesteś sprzedawcą z krwi i kości i chcesz rozwinąć swoją wiedzę na temat naszych produktów i nie daj Boże o mały włos sprzedałbyś matkę i ojca...

Ta praca jest dla Ciebie!

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i obsługa zapytań ofertowych,
  • Kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni z klientami,
  • Sporządzanie ofert oraz analiza potrzeb biznesowych klientów,
  • Udział w spotkaniach ofertowych, prowadzenie negocjacji i prezentacji,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami firmy,
  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań oraz stała współpraca z innymi działami agencji,
  • Tworzenie portfolio klientów B2B,
  • Doradztwo i pomoc klientom w ramach bieżącej współpracy,
  • Dbałość o najwyższą jakość usług.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do życia,
  • Skrupulatność i dokładność w działaniu,
  • Dyspozycyjność oraz nastawienie na realizację celów,
  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość Excel oraz Word.

Wyślij nam swoje CV - oddzwonimy :)

Daj się zaskoczyć naszymi możliwościami

nowe rozwiązania w nowoczesnym wydaniu

Agencja reklamowa
REEQUEST

ul. Bandurskiego 7
94-020 Łódź
NIP: 769 183 57 09

Logo Reequest.pl

(+48) 42 272 15 55 T

605 83 13 13 K

office@reequest.pl E

www.reequest.pl

Napisz do nas