Preloader Reequest.pl
Kontakt

Twoje zapytanie zostało wysłane

Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi

Panie i Panowie - pora zabrać się za siebie. Śnieg dzisiaj spadł a my właśnie odpaliliśmy nowy projekt. Nasz dobry kolega Radosław poprosił nas o pomoc w przygotowaniu jedynego w Łodzi Półmaratonu. Oto i jest! Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi My już się zapisaliśmy, a Ty ??? :).... Innowacją jest kategoria Łódź filmowa. Także zapraszamy każdego aktora, reżysera, operatora, filmowca i każdego związanego z łódzkim filmem. Ponadto trasa biegu jest w kształcie łódki - tak, żeby było jeszcze bardziej łódzko :)
Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi | Reequest.pl
Naszym zadaniem było stworzenie całej identyfikacji wizualnej dla tego wydarzenia sportowego. Cieszymy się, że udało się stworzyć nowoczesne i przejrzyste logo, które miejmy nadzieje spodoba się wszystkim uczestnikom biegu i nie tylko.

Główne zadania do realizacji przy tym projekcie to:
  • Stworzenie logotypu
  • Stworzenie identyfikacji eventu
  • Strona www z rejestracją
  • Tworzenie materiałów reklamowych ma potrzeby biegu
  • Produkcja ulotek, plakatów, prezentacji multimedialnych

Całość mozna obejrzeć na stronie http://polmaratonlodz.pl do czego gorąco zachęcamy.
Zachęcamy również do zapisania się na bieg bo ruch to zdrowie !
Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi | Reequest.pl
Półmaraton łódzki to pierwszy taki bieg w Łodzi, którego trasa przebiega przez przygotowane strefy tematyczne. W każdej z nich na uczestników czekają niespotykane w żadnym innym biegu atrakcje. Strefy nawiązują do charakterystycznych miejsc w Łodzi. Celem biegu jest promocja naszego miasta oraz zwrócenie uwagi na jego bogactwo i możliwości spędzania aktywnie swojego wolnego czasu w pięknym otoczeniu.
Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi | Reequest.pl
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż twarzą biegu będzie Artur Kozłowski, polski lekkoatleta, specjalista od biegów na długich dystansach, siedmiokrotny mistrz Polski, reprezentujący nasz kraj na olimpiadzie w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Udostępnij projekt