Preloader Reequest.pl
Kontakt

Twoje zapytanie zostało wysłane

Produkcja reklamy dla firmy bukmacherskiej

Fajnie jest czasem zrobić coś innego. W tym projekcie mieliśmy możliwość wykazania się zdolnościami projektowania profesjonalnego toru... do kapsli. :) Pamiętacie tę najlepszą zabawę z lat `80 i `90? Budowanie krętych dróg w piaskownicy, tworzenie własnych kolarzy z przyklejonymi flagami najlepszych reprezentantów… Gra w kapsle należy do tych kultowych i niestety żadna aplikacja nie da nigdy tyle frajdy.
Produkcja reklamy dla firmy bukmacherskiej | Reequest.pl
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tak ciekawym przedsięwzięciu jakim było stworzenie tak zwanej „strefy emocji” dla firmy zajmującej się zakładami bukmacherskimi. Jednym z elementów tej przestrzeni był tor do kapsli. Projekt i wykonanie toru było dla nas miłą odskocznią od codziennych realizacji.
Produkcja reklamy dla firmy bukmacherskiej | Reequest.pl
W kolejnych pracach dla tego klienta mieliśmy okazję pochwalić się naszymi umiejętnościami przy tworzeniu animowanych filmów instruktażowych. Firma zleciła nam wykonanie kilku filmów opisujących funkcjonalności strony internetowej do zawierania zakładów bukmacherskich: rejestracja użytkownika, pierwszy zakład, pierwsza wpłata.  Sprawdź to!
Produkcja reklamy dla firmy bukmacherskiej | Reequest.pl

Udostępnij projekt