Preloader Reequest.pl
Kontakt

Twoje zapytanie zostało wysłane

eMILA 2.0 - czyli jak tankować łatwo i szybko

Najnowsza odsłona portalu dla tankujących na samoobsługowych stacjach benzynowych eMILA. Budując ten portal mieliśmy na uwadze motto stacji czyli ...łatwo i szybko. Tak właśnie ma poczuć się użytkownik nowego portalu - wszystko ma być proste, a aplikacja www ma pracować błyskawicznie. Sprawdźcie sami... www.emila.com.pl
eMILA 2.0 - czyli jak tankować łatwo i szybko  | Reequest.pl

Tankowanie stało się łatwe i przyjemne

Na stronie dowiesz się przede wszystkim jak łatwo skorzystać z automatycznego tankomatu oglądając film instruktażowy, znajdziesz mapę lokalizacji wszystkich stacji, a na wersji mobilnej strona sama poprowadzi Cie do najbliższej stacji. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak to działa.
eMILA 2.0 - czyli jak tankować łatwo i szybko  | Reequest.pl

Aplikacja internetowa szyta na miarę

Aplikacja webowa powstała na potrzeby stacji samoobsługowych eMILA. Głównym jej założeniem było unowocześnienie wyglądu strony, jak również wprowadzeniu szeregu innowacyjnych funkcjonalności, które mają na celu usprawnienie działania stacji. Nowe funkcjonalności pozwalają klientowi na pełen podgląd na własne tankowania, faktury, ceny paliw i wiele innych przydatnych informacji.
eMILA 2.0 - czyli jak tankować łatwo i szybko  | Reequest.pl

Nowa odsłona to nowy wizerunek firmy

Przy okazji zmiany strony internetowej pozwoliliśmy sobie na poprawę również wszystkich materiałów marketingowych firmy. Do naszych przyjemnych obowiązków należało skorygowanie projektu karty eMILA, kopert, papierów firmowych, wizytówek i innych materiałow reklamowych marki eMILA.
eMILA 2.0 - czyli jak tankować łatwo i szybko  | Reequest.pl

Responsywność przede wszystkim

Zawsze staramy się projektować zgodnie z najnowszymi trendami wykorzystując najciekawsze rozwiązania technologiczne. Nowy sklep online jest zaprojektowany zgodnie z zasadami RWD (Responsive Web Design) co pozwala wyświetlić treści na dowolnym urządzeniu stacjonarnym jak i mobilnym.
eMILA 2.0 - czyli jak tankować łatwo i szybko  | Reequest.pl

Brand Hero - Czy jest potrzebny marce ?

W czasach, gdy bardzo ciężko wyróżnić swoją markę bądź produkt niektóre firmy decydują się na wprowadzenie Człowieka - bohatera, z którym klient mógłby się utożsamić. Lecz posiadanie Brand Hero nie jest warunkiem koniecznym sukcesu marki, a raczej jednym ze sposobów na przekazanie jej wartości i wbicia się w pamięć konsumenta. Marka eMILA początkowo kierowana była do młodych kobiet, matek z dziećmi. Chcieliśmy jednak, żeby wizerunek nowoczesnej firmy był kojarzony z młodą dynamiczną rodziną stąd pojawił się pomysł się stworzenia "Emilki" i "Emila".

Udostępnij projekt